Навчалися лідери

28 березня 2019 року на базі Чугуївського районного Центру дитячої та юнацької творчості відбулася чергова зустріч лідерів учнівського самоврядування Школи «NEW формат», тема якої була «Учнівські дебати як розвиток креативного мислення та ораторського мистецтва».

Питанням «Чи багато хто з нас  вміє чи знає, як правильно це робити?» розпочав зустріч директор Центру Борисов А.В. Як з’ясувалося – більшість ніколи над цим і не замислювалась.

Далі Андрій Владиславович наголосив, що молодь, яка грає у дебати, навчається логiчно та критично мислити, помічати протиріччя, здавалося б, в найдосконаліших твердженнях, переконливо доводити свої думки та погляди іншим особам або широкій аудиторії. Техніка дебатів допомагає  у різних життєвих ситуаціях. Дебати відкривають перед нами  нові можливості для подальшого особистого розвитку. Люди, які займаються бізнесом, освітою, політикою, у багатьох випадках, використовують  дану техніку  для конструктивного аргументування власних рішень  і переконань.

Борисов А.В. ознайомив дітей з основними правилами та структурою англійських дебатів.

На зустрічі була присутня методист методичного кабінету Чугуївського районного відділу освіти  Крицина Л.І., яка стала  активним учасником  тренінгу по проведенню дебатів.

Лідери взяли активну участь у пробних дебатах, кожен мав змогу висловити  свою думку.

Наступним етапом зустрічі  була настільна гра  «Мафія», в якій із задоволенням змагалися всі учасники зустрічі.

Лідери учнівського самоврядування з нетерпінням чекають наступних зустрічей з наставниками Центру дитячої та юнацької творчості.

No Comments

Post A Comment