Нарада голів первинних профспілкових організацій

14 лютого 2019 року в залі засідань районного відділу освіти відбулася нарада голів первинних профспілкових організацій. На порядок денний  були винесені такі питання: здійснення статутної діяльності та особливості застосування законодавства про профспілки; робота первинних профспілкових організацій як показник ефективності діяльності районної організації профспілки; дотримання вимог чинного законодавства з ведення ділової документації профспілкової організації; участь профспілкового комітету у роботі атестаційної комісії; основні положення про сертифікацію педагогічних працівників; про активізацію діяльності культурно-масової комісії районної організації профспілки; різне.

Відповідно до Положення про організацію та проведення конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Весна із квітами з’являється на світ». До участі в районному етапі педагогічними колективами району, членами первинних профспілкових організацій, були представлені 24 роботи у різних номінаціях: художня виставка, бісерне рукоділля, прикраси, аксесуари. Майстринями виявилися члени профспілки Чкаловського НВК Чкаловської селищної ради, Старогнилицького ліцею Малинівської селищної ради, Великобабчанського, Новопокровського, Кам’яноярузького НВК Чугуївської районної ради, педагог-пенсіонер. До участі в обласному етапі будуть представлені 5 найкращих робіт.

За підсумками наради було запропоновано провести у квітні місяці 2019 року поетичний вечір, у якому візьмуть участь члени первинних профспілкових організацій.

No Comments

Post A Comment