Модернізація змісту та форм підготовки учнів до ЗНО

На виконання регіонального проекту «Модернізація змісту та форм підготовки учнів до ЗНО в закладах загальної середньої освіти», наказу відділу освіти Чугуївської районної державної адміністрації від 06.12.2018 № 236 «Про проведення моніторингу підготовки учнів 11-х класів до зовнішнього незалежного оцінювання з предметів, які винесені на ЗНО.», з метою виявлення конкретних проблем, які впливають на результативність успішності учнів, підвищення ефективності підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання було проведено моніторинг підготовки учнів до ЗНО (контрольні роботи у форматі ЗНО) з української мови, історії, математики, англійської мови, біології, фізики, хімії, географії.  

За підсумками перевірки контрольних робіт у січні місяці були проведені секційні засідання районних методичних об’єднань з вище зазначених предметів, на яких вчителі, які працюють в 11х класах з’ясували проблемні теми, які необхідно вивчити та повторити, складали плани індивідуальної роботи з учнями відповідно до тем, які не розв’язали учні.

З метою якісної підготовки до ЗНО необхідно на уроках використовувати тестові завдання, моделювати процедуру ЗНО, використовувати опорні схеми, логічні ланцюжки, асоціації. Отримати високі результати ЗНО можна тільки в творчій співпраці «учень – учитель – сім’я». Просимо Вас використати всі можливості для успішної підготовки до ЗНО 2019. Бажаємо успіхів!

Нагадуємо, що триває реєстрація на пробне ЗНО 2019, а по суботах учні та вчителі мають можливість відвідувати тренінги з біології, географії, фізики, які проводять педагоги Новопокровського НВК, Введенського НВК, Кочетоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів, у Центрі туризму, краєзнавства та екскурсій.

No Comments

Post A Comment