Місячник шкільних бібліотек

З 2008 року за ініціативою Міжнародної асоціації шкільних бібліотек (IASL) започатковано щорічне проведення Міжнародного місячника шкільних бібліотек. Міністерство освіти і науки України в 2014 році підтримало міжнародну ініціативу і прийняло рішення щорічно з 1 по 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек проводити Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек (наказ МОН України від 12.08.2014 № 931).

Упродовж  попередніх  років цей захід проводився за певною тематикою. У 2018 році місячник присвячено видатному українському педагогу-гуманісту, вченому зі світовим ім’ям В. О. Сухомлинському з нагоди 100-річчя від дня його народження.  Відповідно до рішення 39-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО про відзначення 28 вересня  2018 року на рівні ЮНЕСКО 100-річчя  від  дня народження Василя Сухомлинського та Постанови  Верховної  Ради України  від 8 лютого 2018 р.  № 2287-VIII «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2018 році»  Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек  – 2018 відбувається під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» (до 100-річчя від дня народження В. О. Сухомлинського).

У плані місячника в закладах освіти району відбулося багато цікавих заходів, бібліотечних уроків  та презентацій. Учні та вчителі мали можливість взяти участь у цих заходах.  Вони щодня знайомилися з цікавою інформацією виховного змісту, що відповідало зазначеній темі . Кожен день був присвячений конкретній темі та заходам, що допомогли ближче познайомитись з  творчістю В.О.Сухомлинського.

No Comments

Post A Comment