МІСЯЧНИК ДОБРИХ СПРАВ у закладах освіти Чугуївського району

П’ятий рік поспіль на Чугуївщині проводиться благодійна акція Щедрий грудень – марафон добрих справ напередодні Нового року.

Не залишаються осторонь й заклади освіти району. Всі учасники виховного процесу – учні, вчителі, батьки – самовіддано включилися у волонтерський рух.

Розпочався місячник 3 грудня всеукраїнським днем добрих справ «Щедрий вівторок», який вперше відбувся 27  листопада 2018 року. Тоді Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху.

У рамках акції «Щедрий грудень» допомогу одягом, дитячими іграшками, продуктами харчування, новорічними подарунками отримали діти, які перебувають у складних життєвих обставинах та  із зони проведення АТО/ООС.

До Дня Збройних Сил України в закладах освіти проведена інформаційна компанія «Дякую захисникам» – підтримка поранених військовослужбовців під час виконання бойових завдань  щодо оборони суверенітету та територіальної цілісності на Сході України. Учні закладів освіти району намалювали малюнки, власноруч виготовили обереги, написали вірші та привітальні побажання пораненим воїнам, які перебувають у військовому шпиталі м. Харкова.

До Дня інвалідів у закладах освіти проведена благодійна акція «Тепло в долонях», під час якої учні привітали людей похилого віку та вчителів-пенсіонерів.

А напередодні Новорічних свят, під час проведення акції «Новорічний рік без самотності», працювали новорічні майстерні з виготовлення сувенірів та привітальних листівок для самотніх людей, які мешкають на території населених пунктів району.

19 грудня, в День Святого Миколая, учні Волохово-Ярського НВК  відвідали та привітали подарунком Мизнікова М. – дитину з інвалідністю, який за станом здоров’я не відвідує заклад освіти.

Учні Новопокровського НВ відвідали вдома своїх земляків, воїнів АТО  Сазонова В.П. та Агафонова С.О., привітали їх зі святами.

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят кожному з нас необхідна казка і віра у добро. Долучайтеся до акції, творіть добрі справи, діліться радістю з оточуючими.

Неважливо який саме подарунок Ви приготували, головне, щоб  він був

зроблений від щирого серця!

Творіть добро та воно обов’язково до вас повернеться!

 

No Comments

Post A Comment