Місячник добрих справ у закладах освіти Чугуївського району

Щедрий грудень – марафон добрих справ напередодні Нового року.

Самовіддано всі учасники виховного процесу – учні, вчителі, батьки – включилися у волонтерський рух.

Розпочався місячник інформаційною компанією «Дякую захисникам», присвяченої Дню Збройних Сил України, мета якої – підтримка поранених військовослужбовців під час виконання бойових завдань  щодо оборони суверенітету та територіальної цілісності на Сході України. Учні закладів освіти району намалювали малюнки, власноруч виготовили обереги, написали вірші та привітальні побажання пораненим воїнам, які перебувають у військовому шпиталі м. Харкова.

1 грудня у стінах Великобабчанського НВК розпочалася волонтерська акція «Тепло в долонях»,  під час якої учителями та працівниками  закладу були зібрані речі першої необхідності для мешканця села Велика бабка  Мелещенка Олександра Олексійовича, який має інвалідність та знаходиться у скрутних умовах. 22 грудня працювала новорічна майстерня з виготовлення сувенірів та привітальних листівок для людей похилого віку та вчителів – пенсіонерів. А 26 грудня  була проведена акція «Новий рік без самотності» – учні привітали листівками самотніх людей похилого віку, які мешкають на території села Велика Бабка.

4 грудня у стінах Введенського НВК пройшов шкільний ярмарок на підтримку благодійної акції «Щедрий грудень». Було проведено майстер-класи по виготовленню вітальних листівок до дня Збройних сил України та новорічних свят для воїнів, які боронять кордони нашої держави. Привітали з Днем Святого Миколая і дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Учні навчального закладу постійно підтримують зв’язок із Шкарбун Е.В., матір’ю воїна – випускника Введенського НВК, який героїчно загинув в зоні АТО, захищаючи суверенітет України.

До дня Збройних Сил України учнівські колективи Чугуївського району намалювали малюнки, власноруч виготовили обереги, написали вірші  та привітальні побажання пораненим воїнам, які перебувають у військовому шпиталі м. Харкова.

19 грудня, в День Святого Миколая,  учні Старопокровської ЗОШ І-ІІІ ст. та Тернівського НВК подарували новорічний концерт та подарунки дітям з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та дітям, які за станом здоров’я не можуть відвідувати заклад освіти.

До Дня інвалідів учні та педагоги Кочетоцької ЗОШ І-ІІІ ст. провели благодійну акцію «Твори добро», під час якої привітали людей похилого віку та вчителів-пенсіонерів школи. А напередодні Дня Святого Миколая учні взяли участь у колективній творчій справі «Подарунок малюкам власними руками» та свої новорічні вироби подарували дітлахам із Кочетоцького дошкільного навчального закладу «Ясла-садок».

26 грудня учні Кам’яноярузького НВК привітали з Новорічними святами  мешканців відділення стаціонарного догляду для постійного проживання у м. Чугуєві.

Учні Новопокровського НВ відвідали вдома своїх земляків, воїнів АТО  Сазонова В.П. та Агафонова С.О., привітали їх зі святами.

Без уваги не залишилися і одинокі мешканці похилого віку села Зарожне. До них на передодні свят  з подарунками завітали старшокласники навчально-виховного комплексу та запросили їх на новорічну виставу «Казкова пригода».

Неважливо який саме подарунок Ви приготували, головне, щоб  він був зроблений від щирого серця!

Творіть добро та воно обов’язково до вас повернеться!

 

 

No Comments

Post A Comment