Мала академія наук України

Сьогодні цей конкурс є стержнем організації науково-дослідницької роботи школярів.
6 грудня 2018 року на базі районного будинку культури відбувся завершаючий етап районного конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів- членів МАН. 
Були представлені роботи за такими напрямками: літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство, мовознавство, математика, комп’ютерні науки ,технічні науки. Вперше на конкурсі була представлена робота по економіці. Всього у захисті прийняли участь 15 конкурсантів з таких освітніх закладів: Есхарівська ЗОШ І-ІІ ст., Введенський НВК, Тернівський НВК, Новопокровський НВК, Волохово-ярський НВК, Кам’янояружський НВК, Кочетоцька ЗОШ І-ІІІ ст., а також КЗ Малинівський ліцей №2 Малинівської селищної ради та Коробочкинський НВК Чкаловської селищної ради.
Різноманітна тематика наукових робіт, їх актуальність та практична спрямованість, використання місцевого матеріалу, належний рівень роботи учнів до публічного захисту – це результат сумлінної самостійної праці юних інтелектуалів над дослідженням, прагнення самовизначеня і творчого розвитку.
Організатори даного заходу, Чугуївський районний Центр дитячої та юнацької творчості , створили максимально сприятливі умови проведення районного конкурсу. Особливу увагу колектив приділив зустрічі учасників та проведенню організаційної частини заходу. Для всіх присутніх була організована фотосесія біля рекламного банеру «МАН» та брейк-кава.
Учасники переглянули мотиваційний відеоролик та отримали мотиваційні листи від Центру. А також, в рамках заходу, був проведений майстер-клас з робототехніки від гуртка ЧРЦДЮТ , керівник Камишан О.І.
Сьогодні формула успіху в роботі МАН – це результат тісної співпраці закладів освіти та батьків, помножений на самовіддану працю, знання учнів, фаховий рівень педагогів і постійну турботу адміністрації навчальних закладів та підтримку районної влади.
З впевненістю можно стверджувати, що Мала академія наук України- освітня система, яка сприяє примноженню наукового потенціалу країни. І ми причетні до цієї події.

No Comments

Post A Comment