Керівники закладів освіти району взяли участь у нараді

05 січня 2019 року у відділі освіти районної державної адміністрації відбулася нарада керівників закладів освіти району за участю голови районної державної адміністрації М. Шошина.

У нараді також взяли участь М. Кривогуз – начальник Чугуївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, В. Назаренко – заступник начальника Чугуївського РВ ГУ ДСНС України в Харківській області, О. Комісарук – заступник головного лікаря з дитинства та материнства та інші.

Голова районної державної адміністрації М. Шошин подякував керівникам закладів освіти району за плідну роботу у 2018 році та окреслив ряд завдань, які стоять перед освітянами у 2019 році.

Микола Миколайович зауважив,що у Чугуївському районі, як і на Харківщині в цілому, ведеться масштабна робота щодо оновлення закладів освіти. Це один із пріоритетів роботи влади, цим питанням безпосередньо займається губернатор області Юлія Світлична. 

Важливим завданням 2018 року була підготовка до роботи закладів освіти району в умовах реалізації концепції Нової української школи, і сьогодні з упевненістю можна сказати, що у районі успішно стартувала Нова українська школа. Кожен заклад освіти забезпечений новітніми засобами навчання в початковій школі, де створене нове освітнє середовище. Це і мобільні меблі для учнів, і інтерактивне обладнання з доступом до мережі Інтернет, і навчальні осередки для розвитку дітей.

Для покращення матеріально-технічних умов у закладах освіти району з різних джерел профінансовано будівництво та капітальний ремонт об’єктів –приміщення медіатеки та ресурсної кімнати у  Есхарівській ЗОШ I-III ст., капітальний ремонт шкільної їдальні Кам’яноярузького НВК, встановлення комплектів тренажерів та спортивних комплексів у 7 закладах освіти району та інше.

Очільник району зазначив, що заслуговує на увагу участь у конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє», завдяки чому вдалося замінити покрівлю у Есхарівському ДНЗ та придбати технологічне обладнання та меблі для шкільної їдальні Есхарівської ЗОШ I-III ступенів.

Микола Миколайович закликав усіх продовжувати розпочату роботу та висловив надію на випускників закладів освіти. Зокрема, він сказав: «Одним з першочергових завдань педагогів є виховання молоді, сьогоднішніх учнів, яким належить будувати Україну. А ми їм повинні допомогти і підтримати їх».

Також на нараді розглядалися питання про організацію методичної роботи, про порядок проведення державної підсумкової атестації, про підсумки проведення всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсу «Учитель року – 2018» та реєстрацію випускників для участі у ЗНО – 2019.

Підсумки наради підвела начальник відділу освіти Т. Бєлєвцова.

No Comments

Post A Comment