Керівники закладів освіти району обговорювали нагальні питання

11 жовтня 2018 року у актовій залі відділу освіти відбулася нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти за участю заступника голови районної державної адміністрації В. Волоцкової.

На нараді розглядалися питання про організацію методичної роботи у 2018/2049 навчального року, про проведення зонального конкурсу «Учитель року-2019», про початок опалювального сезону, про підготовку вчителів закладів загальної середньої освіти до реалізації концепції «Нова українська школа».

Особлива увага приділялася питанню про організацію підготовки випускників закладів освіти до ЗНО-2019.

Керівники поділилися досвідом роботи з підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання, проблемами, які існують з питань підготовки до ЗНО, спланували спільні між відділом освіти районної державної адміністрації та закладами освіти заходи, які сприятимуть якісній підготовці до ЗНО випускників 2019 року.

Підсумки наради підвели начальник відділу освіти Т. Бєлєвцова та заступник голови районної державної адміністрації В. Волоцкова, особливу увагу акцентували на необхідності поліпшення якості навчання дітей району.

В. Волоцкова запевнила, що районною державною адміністрацією постійно вживаються заходи щодо підтримки належного функціонування закладів освіти району.

No Comments

Post A Comment