Головна ялинка для дітей району

У закладах освіти району розпочався цикл традиційних новорічних святкових дійств.

У кожному закладі освіти, згідно з графіком, були проведені шкільні свята, ранки та вечори.

28 грудня 2018 року на базі комунальної установи «Чугуївський районний Будинок культури» відбулася новорічна вистава «Новорічні пригоди Маші та Віті у країні Мультітутті» для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних сімей, дітей-інвалідів, дітей, які постраждали від аварії на ЧАЕС, дітей які виховуються у сім’ях вимушених переселенців, дітей, батьки яких є учасниками бойових дій, в АТО на сході України, обдарованих учнів та лідерів учнівського самоврядування.  

Усі присутні у залі із задоволенням поринули у захоплюючий світ чарівної казки, де Добро завжди перемагає Зло. Святкове дійство, яке підготували та провели педагогічні працівники Чугуївського районного Центру дитячої та юнацької творчості разом зі своїми вихованцями, стало справжнім новорічним подарунком для дітей та дорослих.  

З щирими вітальними словами до запрошених гостей звернулася заступник голови районної державної адміністрації Валентина Волоцкова.

Вона наголосили, що кожна дитина повинна бути в центрі уваги і районна влада і надалі приділятиме значну увагу щодо всебічного розвитку дітей, щоб маленькі громадяни росли в турботі, гармонії і любові, побажала запрошеним, щоб надія і віра в себе і свої сили надихала їх на здійснення найзаповітніших мрій. І щоб ці прекрасні зимові свята принесли мир, спокій і злагоду.

Неповторні емоції та яскраві враження ще довго залишатимуться в пам’яті дітвори.

Загалом, протягом січня відбудеться велика кількість розважальних заходів для наймолодших жителів нашого району, а саме: театральні та циркові вистави, концерти, перегляд мультфільмів та музейних експонатів, спортивні змагання.

No Comments

Post A Comment