ДИСКУСІЙНО-ПРАКТИЧНА ПЛАТФОРМА З ПИТАНЬ ІНКЛЮЗІЇ

Відповідно до  Плану заходів методичного кабінету відділу освіти Чугуївської районної державної адміністрації 10 квітня  2019 року у Тернівському навчально-виховному комплексі відбулося засідання  дискусійно-практичної платформи з питань інклюзії в закладах освіти Чугуївського району.

У роботі заходу взяли участь педагогічні працівники 6 закладів дошкільної і загальної середньої освіти району, у яких організовано інклюзивне навчання. 

Новицька Т.І., директор закладу,  презентувала досвід роботи Тернівського навчально-виховного комплексу з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах закладу загальної середньої освіти. Тетяна Іванівна представила нормативно-правову базу та  напрацювання педагогічного колективу з даного питання.

Ляшик Л.Ф., практичний психолог,  провела для присутніх на семінарі асистентів вчителів, асистентів вихователів, практичних психологів практикум з елементами тренінгу «Робота з проблемними аспектами психологічної готовності педагогів до інклюзивної освіти». Людмила Федорівна створювала ситуації, у яких учасники семінару розв’язували конкретні завдання, виконували вправи, які сприяли комунікації, висловлювали своє бачення вирішення  різних проблем у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.

У роботі семінару взяла участь виконуюча обов’язки директора комунальної установи «Чугуївський інклюзивно-ресурсний центр» Чугуївської районної ради  Шляхта Е.С., яка розповіла про роботу центру, про послуги, які можуть надавати працівники центру. Елла Сергіївна запропонувала провести наступне засідання на базі центру.

Із зацікавленістю присутні обмінювалися досвідом роботи з питань організації інклюзивного навчання.

Учасники семінару висловлюють слова вдячності організаторам заходу за змістовне засідання, нестандартну форму проведення, доброзичливу атмосферу,  професіоналізм,  розуміння важливості створення умов для дітей з особливими освітніми потребами та  необхідності продовження роботи з організації інклюзивного навчання.  

 

No Comments

Post A Comment