День знань у районі

Цьогоріч 1 вересня припало на неділю, тому українські школи самі вибирали, дотримуватися їм духу чи букви закону – проводити День знань у вихідний або в перший день робочого тижня (давши дітворі можливість відгуляти ще один день).

Цей день викликає у людей найрізноманітніші почуття: сум, жаль, радість і ностальгію. Не дивлячись на те, що після першого дзвінка починається період напруженого навчання і роботи, цей день вважається святом.

У понеділок, 2 вересня, у Чугуївському районі, як і у всій Україні, розпочався новий навчальний рік.

Традиційно в цей день у школах проходять урочисті лінійки та, зазвичай, проводиться перший святковий урок. 

 241 першокласник прийшли до шкіл району на свій перший у житті урок.

Нехай для них та для всіх школярів навчальний рік буде повним загадок і розгадок, питань і відповідей, нових досягнень. Може він не завжди буде легким, зате цікавим.

Вітаємо вчителів з Днем знань. Ви наші головні провідники у світ знань. Бажаємо вам терпіння, бадьорості, радості від відкриттів і досягнень. Нехай школа стане місцем, куди хочеться приходити щоранку, де завжди цікаво і багато однодумців.

Шановні батьки, вітаємо вас з Днем знань. Нехай це свято надихне нас всіх на завзяте досягнення всіх поставлених цілей і спільний успіх. Бажаємо, щоб діти були справжньою гордістю, щоб кожен з них відкривав свої індивідуальні здібності і таланти, а ви завжди підтримували їх і допомагали в усьому. Терпіння вам, дорогі батьки, міцного здоров’я, благополуччя і прекрасних відносин з дітьми.

Нехай цей навчальний рік принесе нам усім тільки добрі емоції, великі успіхи, гарний настрій і радість.

No Comments

Post A Comment