День Гідності та Свободи

Сьогодні, 21 листопада, українці відзначають одне з нових, але знакових свят в історії України – День Гідності та Свободи. Свято на часть початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції гідності (2013 року).

Сьогодні – шоста річниця початку Євромайдану, що переріс у Революцію гідності. Після того, як тодішня влада відмовилась від європейського курсу, на Майдан вийшли активісти та студенти.

Ніхто тоді не знав, що попереду буде кров та віддані життя. Тепер 21 листопада – це День Гідності та Свободи, аби пригадати, що означають ці поняття для українців.

Цього дня вшановується патріотизм і мужність громадян, які захистили національні інтереси української держави та європейський вибір.

21 листопада шанують пам’ять тих, хто віддав своє життя заради вільної України.

Революція призвела до численних людських жертв.

У День Гідності та Свободи в містах і селах України проводять урочисті заходи, до пам’ятників загиблим учасникам Революції приносять квіти і лампадки.

Шкільна громада Чугуївського району теж вшановує пам’ять загиблих активістів.

До дня Гідності та Свободи учні Зарожненського НВК підготували урочисте зібрання,де вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні, героїв АТО та ООС. Завірити,що майбутнє Держави в надійних руках.

Кам’яноярузькій НВК Вітає з Днем Гідності та Свободи!
Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави!

Ми різні, але Свобода та Гідність нас об’єднують і ми вільні творити своє майбутнє!

No Comments

Post A Comment