Делегація району взяла участь в обласному педагогічному віче

03 жовтня 2018 року у Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М.В. Лисенка відбувся захід p нагоди святкування Дня працівників освіти – обласне педагогічне віче, у якому взяла участь делегація педагогічних працівників від Чугуївського району.

Педагогічну спільноту області з професійним святом привітав заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев. Він висловив щиру вдячність працівникам освіти за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, яке вони дарують своїм вихованцям. Анатолій Валерійович передав усім педагогічним працівникам привіт від губернатора області Юлії Світличної та побажав їм мудрості, натхнення, а також, щоб всіх освітян на їх благородному шляху супроводжували успіхи.

На святі були вручені нагороди кращим педагогічним працівникам області. Знаком «Василь Сухомлинській» за високу результативність у роботі нагороджена директор Чугуївського районного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді Інна Артеменко.

No Comments

Post A Comment