Батьківські збори у Великобабчанському НВК

13.03.2019 у Великобабчанському НВК відбулися батьківські збори за участю начальника відділу освіти районної державної адміністрації Т. Бєлєвцової та начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації О. Лисянського.
На зборах були розглянуті питання: 
1. Підсумки освітньої роботи у І семестрі. Виступала заступник директора з навчальної роботи Н. Мілько. Вона зазначила про результативний виступ команди учнів у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад. Загострила увагу на підготовці до державної підсумкової атестації та зовнішноього незалежного оцінювання
2.Звіт директора Великобабчанського НВК І. Мілько “Школа на старті”. До уваги батьків було доведено основні положення Нової української школи,особливості формувального оцінювання першокласників, участь в освітніх проектах, звіт щодо покращення матеріальної бази закладу
3. Заступник директора з навчально-виховної роботи Т. Толмачова розповіла батькам про профілактику булінгу та кібербулінгу.
4. Начальник відділу освіти Т. Бєлєвцова виступила з інформацією про матеріально-технічне забезпечення школи,про освітню реформу, про процес децентралізації в країні.
5.Начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації О. Лисянський розповів про особливості виплат житлових субсидій та відповів на запитання батьків.
Затишна атмосфера, цікаві виступи, відповіді на питання, небайдужі слухачі, зацікавленість у співпраці – такі основні враження від зустрічі.

No Comments

Post A Comment