Серпнева конференція знову скликає педагогів

28 серпня 2020 року відбулася серпнева педагогічна конференція освітян Чугуївського району на тему: «Освіта Чугуївщини: виклики сьогодення та завдання з організації якісного освітнього процесу у 2020/2021 навчальному році».

Учасників конференції привітали голова Чугуївської районної державної адміністрації Сергій Лободенко, голова Чугуївської районної ради Антон Бабієць та заступник голови районної державної адміністрації Володимир Губарев.

Гості подякували керівникам закладам освіти за якісну підготовку до нового навчального року, за створення нових можливостей для навчання учнів під час карантину. Вони зазначили, що карантинні обмеження створили багато викликів і проблем, і тільки разом ми зможемо досягти високих результатів і забезпечити рівний доступ всіх школярів до якісної освіти.

В своїй доповіді начальник відділу освіти Тетяна Бєлєвцова окреслила основні стратегічні напрямки діяльності у 2020/2021 навчальному році: безпечність, доступність та якість навчального процесу. Карантинні обмеження змушують нас жити і працювати по-іншому. Головним вектором розвитку освіти у 2020/2021 навчальному році є створення безпечного освітнього середовища. Новий навчальний рік – це рік колективної відповідальності.

Вона зазначила, що освіта –  це не просто сфера життя. Це сфера, яка визначає наше сьогодення і майбутнє. Освіта має підготувати нас до майбутніх реалій, економічних, екологічних, навчити безпечно жити. І тільки спільними зусиллями ми можемо подолати виклики цього року.

У обговоренні порушувалися питання організації освітнього процесу в період в закладах дошкільної та загальної середньої освіти, психологічної підтримки дітей під час дистанційного навчання в період карантину та організація роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

Вітаємо всіх з початком нового навчального року. Щиро бажаємо Вам мислити позитивно, транслювати впевненість у майбутнє, віру в професіоналізм, любов та повагу до своєї професії. Давайте спільними зусиллями долати ті виклики, які поставило перед нами сьогодення.

No Comments

Post A Comment