Співбесіда з керівниками закладів загальної середньої освіти

18 та 19 лютого 2020 року у районній державній адміністрації пройшла співбесіда заступника голови районної державної адміністрації Валентини Волоцкової, начальника відділу освіти Тетяни Бєлєвцової з керівниками закладів загальної середньої освіти щодо функціонування та перспектив розвитку освітньої галузі в Чугуївському районі, у ході якої керівники закладів освіти озвучили питання щодо забезпечення внутрішньої системи якості освіти, підготовки випускників до ЗНО, участі у проєктах різних рівнів, покращення роботи з підготовки учнів до олімпіад, конкурсів, фінансово-господарської діяльності, виконання приписів Чугуївського РВ ГУ ДСНС України в Харківській області та виконання заходів з охорони праці.

Під час проведення співбесіди увага керівників була зосереджена на ефективності використання бюджетних коштів в умовах обмеженого фінансування, участі у освітніх проєктах. Особлива увага зверталася на наданні учням сільських шкіл якісних освітніх послуг, зокрема,  удосконаленні роботи щодо підготовки учнів до олімпіад, конкурсів різних рівнів та зовнішнього незалежного оцінювання.

Заступник голови районної державної адміністрації Валентина Волоцкова наголосила на відповідальності кожного керівника  за доручену ділянку роботи, а також на необхідності жорсткої, але обґрунтованої економії енергоносіїв, бюджетних коштів, які спрямовуються на розвиток освітньої галузі. Поставлена принципова вимога щодо безумовного дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку, охорони праці та техніки безпеки.

Начальник відділу освіти Тетяна Бєлєвцова зазначила, що керівникам необхідно постійно вдосконалювати свою діяльність, забезпечуючи реалізацію єдиної державної освітньої політики в умовах децентралізації.

За результатами співбесіди керівникам закладів загальної середньої освіти було доручено привести мережу та штатні розписи закладів у відповідність до бюджетного фінансування, вжитті заходів щодо підготовки до оздоровлення дітей та підлітків влітку 2020 року та безпечного перебування дітей під час освітнього процесу у закладах освіти.

Спілкування відбулося конструктивно, учасники отримали вичерпні та професійні відповіді на поставлені запитання.

No Comments

Post A Comment