Новорічне свято

27 грудня 2019 року справжнім казковим подарунком для дітей Чугуївського району стала новорічна театралізована вистава «Різдвяні історії», яку підготували педагоги та вихованці Чугуївського районного Центру дитячої та юнацької творчості разом з колективами Чугуївського районного Будинку культури та Чкаловської громади. Цього року свято відвідало біля 350 гостей, а у виставі взяли участь більш 150 артистів.

Усіх присутніх з новорічними святами привітала заступник голови Чугуївської районної державної адміністрації Валентина Волоцкова.
З перших хвилин новорічної вистави глядачі опинились в затишній домівки, де панує тепло, спокій, а головне, новорічна атмосфера. Камін, свечі, подарунки під ялинкою. Саме з подарунку у вигляді книги і розпочалась різдвяна історія. А розповіли ії головні персонажі вистави – Марійка та Андрійко, які поринули у чарівний світ різдвяних та новорічних традицій разом з глядачами. Історія про українські традиції, історія про ялинку, історія про різдвяні дзвоники, калейдоскоп хореографічних та вокальних номерів – це дійство на сцені створювало неповторну атмосферу новорічних свят.

Передувала виставі зустріч з Дідом Морозом, який приймав листи від дітей, пригощав солодощами та вітав зі святами. У фойє працювала різдвяна майстерня, де всі бажаючи мали змогу навчитися робити різдвяних янголів разом з керівниками гуртків Центру туризму, краєзнавство та екскурсій та Будинку дитячої творчості. Святковий настрій допомагали створювати лідери районного учнівського самоврядування.

Особливе враження справила фінальна пісня, під час виконання якої на сцені було задіяно 150 юних артистів.
Усі творчі колективи, учасники новорічного концерту отримали солодкі подарунки від районної державної адміністрації.

Доки живі традиції – жива Україна. Саме такий месендж хотіли донести до глядача організатори свята. Сподиваємось, що нам це вдалось. Вітаємо всіх з новорічними та Різдвяними святами! Нехай у Новому році здійсняться усі ваші найпотаємніші бажання, а ваше життя буде як чарівна добра казка!

No Comments

Post A Comment