Пройшов семінар з впровадження критичного мислення

18 квітня 2019 року на базі Кочетоцької ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов семінар «Успішні практики впровадження інтерактивних та проектних технологій, технології критичного мислення у навчально-виховний процес. Компетентнісний підхід як домінанта в освітніх інноваціях». У теоретичній частині педагогічної майстерні учитель математики М. Юрченко познайомила вчителів з методами та прийомами критичного мислення, а саме: розвитком критичного мислення учнів у процесі навчання як необхідною умовою розвитку ключових компетентностей Нової Української школи, запропонувала методичну модель пізнавального процесу в технології розвитку критичного мислення, зупинилася на формуванні професійних компетентностей учителів в умовах Нової Української школи.

У практичному блоці «Урок технології критичного мислення» провела заняття учитель фізики Л. Єрмакова за темою: «Реактивний рух. Фізичні основи ракетної техніки. Досягнення космонавтики». На уроці використовувалися технічні засоби та демонстраційні матеріали, що викликало зацікавленість у дітей.

Учитель української мови та літератури О. Бєлєвцова провела майстер-клас «Кластер – один із прийомів критичного мислення». Учасники семінару засвоїли корисну інформацію та отримали поради від досвідчених учителів щодо навчання критично мислити.

Підсумки семінару підвела директор Кочетоцької ЗОШ І-ІІІ ст. Н. Солошко.

No Comments

Post A Comment