На виконання плану роботи методичного кабінету відділу освіти Чугуївської районної державної адміністрації 17 квітня 2019 року в Старопокровській ЗОШ І-Ш ступенів відбулося друге заняття дискусійно-практичної платформи «STEM- освіта: формування ключових компетентностей для життя». Директор школи Давиденко В.Н. ознайомив присутніх з трендом STEM – освіти, який охоплює природничі  науки, технологій, технічну творчість, мистецтво та математику та забезпечує вдале поєднання креативності та технічних знань.

В Концепції Нової Української Школи однією  із основних компетентностей школяр ів є вміння логічно і математично мислити, розуміти природу і сучасні технології, впевно користуватися  інформаційно-комунікаційними технологіями.

Під час STEАM- уроків в центрі уваги знаходиться не вчитель, а практичне завдання, яке потрібно вирішити.

Під час практичної частини семінару педагоги ознайомилися як впроваджуються елементи STEАM – освіти на уроках трудового навчання (Іваненко В. В.), математики (Мельникова В. Г.), фізики (Чередніченко В. М.) та православної культури Слобожанщини (Смоловик Л. О.)

Під час своїх практичних тренінгів педагоги Старопокровської ЗОШ І-Ш ступенів показали цікаві знахідки, оригінальні підходи, які використовуються в освітньому процесі та готують школярів до реального життя Під час STEM – освіти на перший план виходить здатність вчитися та сприймати зміни, а не самі знання, які нині постійно оновлюються.

Це дає впевненість, що у майбутньому діти матимуть глибоке розуміння як жити у сучасному динамічному світі.

Впевнені, що учасники Дискусійно-практичної платформи зможуть проявити себе у використанні STEM – технологій.

No Comments

Post A Comment