Пройшла гра «Що? Де? Коли?» серед учнів 8-11 класів

7 лютого 2019 року Чугуївським районним Центром дитячої та юнацької творчості спільно з відділом освіти Чугуївської районної державної адміністрації було проведено гру «Що? Де? Коли?» серед учнів 8-11 класів освітніх закладів Чугуївського району. Другий рік поспіль за ініціативи організаторів районний захід проходить на базі художньої галереї художньо-меморіального музею ім. І. Ю. Репіна. 
Цього року участь в інтелектуальній грі взяли команди старшокласників із 10 освітніх закладів Чугуївського району.
На початку гри завідувач відділу «Художня галерея» художньо-меморіального музею ім. І. Ю. Репіна Поманіцька Ольга Вікторівна ознайомила присутніх з екскурсійним маршрутом музею та новою експозицією під назвою «Портрет в інтер’єрі». Розпочав гру директор ЧРЦДЮТ Борисов А. В., який привітав всіх учасників з побажаннями перемоги найрозумнішому. 
Традиційно гра складалася з двох турів та фіналу. В кожному турі командам було пропоновано відповісти на 15 питань. Завідувач методичного кабінету відділу освіти Кривоніс В.О. та методист Кріцина Л. І., які були членами журі, відмітили досить високий рівень підготовки команд. Із 30 питань основної гри не було жодного питання, яке залишилось би без правильної відповіді.
За підсумками двох турів було визначено учасників фінальної гри. За головний приз інтелектуальних ігор у фіналі змагались 4 команди: Старопокровської ЗОШ І-ІІІ ст., Кочетоцької ЗОШ І-ІІІ ст., Великобабчанського НВК та Новопокровського НВК. 
Напруга фінальної гри тривала до останнього питання. Завдяки високому рівню підготовки, визначити переможця стало можливим завдяки додатковим запитанням. В інтелектуальній боротьбі переможцями другий рік поспіль стала команда Новопокровського НВК. Друге місце розділили команди Кочетоцької ЗОШ І-ІІІ ст. та Великобабчанського НВК, трете місце посіла команда Старопокровської ЗОШ І-ІІІ ст.
Переможці інтелектуальної гри були нагороджені почесними грамотами та пам’ятною статуеткою від відділу освіти Чугуївської районної державної адміністрації. Головний приз «Сова» від Чугуївського районного Центру дитячої та юнацької творчості знову відправився до команди Новопокровського НВК.
Організаторами заходу у рамках профорієнтаційної діяльності були запрошені представники ХНУ ім. В. Н. Каразіна. Завідувач лабораторії експериментальної фізики фізичного факультету Валійов Борис Михайлович разом із студентами факультету продемонстрували захоплюючі експерименти, розповіли про діяльність факультету та запросили всіх бажаючих приєднатися до наукової спільноти країни. 
Непрості запитання протягом всієї гри, жваве обговорення, інтуїція та логіка, командне мислення, спілкування один з одним, спостереження за експериментами та участь в них і, звичайно же загальне фото – все це зробило інтелектуальну гру цікавою і змістовною. 
Чугуївський районний Центр дитячої та юнацької творчості з нетерпінням чекатиме наступної зустрічі з юними інтелектуалами та бажає переможцям районного етапу інтелектуальних ігор достойно представити район та свій освітній заклад на обласних змаганням з інтелектуальних ігор!

No Comments

Post A Comment