20 лютого День Героїв Небесної Сотні

Щорічно 20 лютого по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Рік Революції Гідності та російсько-української війни на сході країни стали переломними історичними подіями. Події на Майдані та на Східному фронті проявили вражаючу незламність, патріотизм та хоробрість українських захисників, які ціною свого здоров’я і життя боронять від агресора незалежність та цілісність нашої країни. 

Звертаємося до педагогів, учнів та батьків із закликом належно вшанувати героїзм, відвагу, силу духу й жертовність громадян, які вийшли на мирний протест і відділи своє життя на Майдані.

І тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України.

Маємо власну країну, власну історію, власну армію, власні свята, власну гідність.

 Слава Україні! Героям слава!

Нам Україна – вище над усе!

План заходів

відділу освіти Чугуївської районної державної адміністрації

щодо відзначення Дня Героїв Небесної сотні

(Заходи розроблені на виконання Плану заходів з підготовки та відзначення в області Дня Героїв Небесної Сотні, затвердженого головою Харківської обласної державної адміністрації від 12 лютого 2019 року)

No Comments

Post A Comment