01 лютого відбулася нарада заступників директорів

01 лютого 2019 року у відділі освіти відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи, методистів дошкільних та позашкільних закладів освіти.

На нараді були розглянуті питання організації методичної роботи у II-му півріччі 2018/2019 навчального року, сертифікації та атестації вчителів. Особлива увага на нараді акцентувалася на питаннях реєстрації осіб, які складатимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Методисти методичного кабінету проаналізували результати проведення I етапу моніторингових досліджень щодо підготовки учнів до ЗНО.

З кожного предмету були виявлені завдання, які визвали найбільші труднощі в учнів при виконанні контрольної роботи. За підсумками моніторингу були проведені засідання районних методичних об’єднань з предметів ЗНО.

З 5 лютого розпочинається реєстрація на ЗНО. Колективами закладів освіти необхідно якісно попрацювати, щоб успішно підготовити учнів до виконання завдань та вчасно здійснити реєстрацію на ЗНО-2019.

No Comments

Post A Comment