ВВЕДЕНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

 

Рік заснування Школа заснована в 1874 році. У 1954 році проліцензована як загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів, реорганізований в 2010 році у Введенський навчально-виховний комплекс Чугуївської районної ради Харківської області.
Директор навчального закладу Царевська Евеліна Олександрівна
Контингент учнів(станом на 05.09.2018) Дошкільний підрозділ -:– група № 1 – молодший дошкільний вік (5-й рік життя) – 20 вихованців

– група № 2 – старший дошкільний вік (6-й рік життя) – 20 вихованців

Шкільний підрозділ:

  • школа І ступеня (1-4 класи) –  123 учні ( 1 класи – 41)
  • школа ІІ ступеня (5-9 класи) – 168 учнів ( 9 класи – 38)
  • школа ІІІ ступеня ( 10-11 класи) – 39 учнів ( 11 клас – 18)

Усього 330

Мова навчання Російська, українська
Профільне навчання Учні 10 класу отримують  повну загальну  освіту за історичним профілем навчання, учні 11 класу – за правовим профілем навчання.
Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує  33 педагоги, з них 26 мають вищу освіту, 7 – базову вищу. Вищу кваліфікаційну категорію мають 8 чол., І кваліфікаційну категорію – 8 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 2 чол., категорію „спеціаліст” – 14 чол. Педагогічне звання “старший учитель” – 2 вчителі, звання “учитель-методист” – 7.Нагороджені Грамотою ГУОН – 1, Грамотою МОН –  2, Знаком «Відмінник освіти України» –  3, Знаком «Василь Сухомлинський»  –  1, медаллю “10 років незалежності Україні” – 1.
Творчий потенціал Навчально-виховний комплекс забезпечує вихованців та учнів дошкільною (середня та старша дошкільні групи) та повною загальною середньою освітою з профільним навчанням у старшій школі (історичний профіль – 10 клас, правовий профіль ‒ 11 клас). Педагогічний колектив працює над проблемою «Створення умов для соціалізації особистості, формування її життєвих компетентностей».На базі навчально-виховного комплексу організовано роботу гуртків художньої самодіяльності, а також гуртків спортивного та краєзнавчого напрямів. Працює шкільний історично-краєзнавчий музей.

Навчально-виховний комплекс нагороджений грамотами Чугуївської районної державної адміністрації за перемогу в огляді-конкурсі на кращу підготовку навчальних закладів району:

  • у 2007/2008  в номінації «Школа самоствердження»
  • у 2008/2009 в номінації «Імідж навчального закладу як ресурс його розвитку»

У 2010 році навчально-виховний комплекс переміг у районному огляді-конкурсі на кращу підготовку навчальних закладів до нового 2010/2011 навчального року.

У 2010 році навчально-виховний комплекс посів ІІ місце у  обласному конкурсі «Школа року».

У 2010 році педагогічний колектив нагороджений Грамотою Чугуївської районної ради Чугуївської районної державної адміністрації “За перемогу в огляді-конкурсі на кращу підготовку навчальних закладів району до нового 2010-2011 навчального року”.

У 2012 році педагогічний колектив нагороджений Грамотою відділу освіти Чугуївської районної державної адміністрації «За якісну підготовку навчального закладу до нового 2012/2013 навчального року»

У 2013 році педагогічний колектив нагороджений Подякою відділу освіти Чугуївської районної державної адміністрації  “За якісну підготовку до нового 2013/2014 навчального року”.

У 2014 році педагогічний колектив нагороджений Грамотою відділу освіти Чугуївської районної державної адміністрації «За якісну підготовку навчального закладу до нового 2014/2015 навчального року»

У 2015 році педагогічний колектив нагороджений Грамотою відділу освіти Чугуївської районної державної адміністрації «За якісну підготовку навчального закладу до нового 2015/2016 навчального року»

У 2016 році педагогічний колектив нагороджений Грамотою відділу освіти Чугуївської районної державної адміністрації «За якісну підготовку навчального закладу до нового 2016/2017 навчального року»

У 2017 році педагогічний колектив нагороджений Грамотою  Чугуївської районної державної адміністрації “За якісну підготовку навчального закладу до нового 2017/2018 навчального року”

Гурткова робота У закладі працюють гуртки: “Географічне краєзнавство”, “Англійська мова”, “Пізнай себе”.  Працюють секції  дитячо-юнацької спортивної школи з футболу та баскетболу, самбо та тхеквондо.80% дітей охоплені різними видами гурткової роботи.
Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів 32 навчальних кабінети, комп’ютерний клас (10 ПК), спортивна зала, гімнастичний та футбольний майданчики, їдальня.Бібліотечний фонд нараховує  15 049 примірників  художньої та навчальної літератури.

Заклад має сучасне комп’ютерне оснащення з підключенням до мережі Інтернет, мультимедійний комплекс. В управлінській діяльності використовується 3 комп’ютери.

Працює офіційний сайт навчально-виховного комплексу.

Досягнення вихованців Вихованці нашої школи систематично беруть участь в олімпіадах з навчальних предметів, де показують гідні результати. За підсумками 2017/2018 н.р. Введенський НВК здобув на ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 36 призових місць:Криволапова Тетяна (11-А клас) – ІІІ місце з російської мови;

Істомін Олег (6-А клас), Русанова Дар’я (7-А клас), Сіпко Вікторія (9-А клас) – І місце з математики,

Степанов Владислав (6-Б клас), Мезенцев В’ячеслав (8-Б клас) – ІІІ місце з математики;

Русанова Дарія (7-А клас) – І місце з фізики;

Карпенко Олександр (8-А клас) – ІІ місце з англійської мови; Мезенцев В’ячеслав (8-Б клас) – ІІІ місце з англійської мови; Сіпко Вікторія (9-А клас) – ІІІ місце з англійської мови; Столбова Яна (10-А клас) – ІІІ місце з англійської мови; Карпеліна Марія (11-А клас) – ІІІ місце з англійської мови; Мішньов Микола (11-А клас) – ІІІ місце з англійської мови;

Ліфєнцєв Іван (8-А клас) – І місце з географії; Злобенко Юрій (9-А клас) – І місце з географії; Столбова Яна (10-А клас) – І місце з географії; Видашев Олександр (9-А клас) – ІІ місце з географії; Сіпко Вікторія (9-А клас) – ІІ місце з географії; Гольченко Марина (8-А клас) – ІІІ місце з географії;

Сіпко Вікторія (9-А клас) – ІІ місце з української мови та літератури, Байдужна Маргарита (7-А клас) – ІІІ місце з української мови та літератури;

Русанова Дарія (7-А клас) – ІІ місце з хімії, Красновський Микита (8-А клас) – ІІ місце з хімії;

Красновський Микита (8-А клас) – ІІІ місце з історії, Злобенко Юрій (9-А клас) – ІІІ місце з історії, Столбова Яна (10-А клас) – ІІ місце з історії;

Мішньова Дарина (11-А клас) – ІІІ місце з економіки;

Савчук Олександр (8-Б клас) – ІІІ місце з біології;

Столбова Яна (10-А клас) – ІІІ місце з правознавства, Сіпко Вікторія (9-А клас) – ІІ місце з правознавства, Видашев Олександр (9-А клас) – ІІІ місце з правознавства;

Карпенко Олександр (8-А клас) – ІІ місце з ІКТ, Хорошилов Олександр (10-А клас) – ІІ місце з ІКТ.

За підсумками виступу команд ЗНЗ у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад Введенський НВК зайняв IV місце.

Жовнер Марія – ІІ місце (5-А клас), Криволапова Тетяна (11-А клас) – ІІІ місце в І етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу з української мови імені Т.Шевченка.

Русанова Дарія, Віденьєв Назар, Ліфєнцєв Ілля – І місце в природознавчому конкурсі “Юні натуралісти”.

Дягілев Ілля (10-А клас) – І місце на районному етапі Фестивалю ораторського мистецтва.

Карпеліна Марія (11-А клас) – І місце в І етапі (районному) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2017/2018 навчальному році; ІІІ місце в ІІ етапі (обласному) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2017/2018 навчальному році (наукове відділення “Екології та аграрних наук”, секція “Ветеринарія та зоотехнія”).

Чернова Юлія (4-А клас) – І місце в районному інтелектуальному краєзнавчому святі   для    учнів   4-х    класів «Чугуївщина – рідний край, ти люби його й вивчай!».

Команда баскетболістів (юнаки) – ІІ місце в районних змаганнях з баскетболу.

Команда баскетболістів (дівчата) – І місце в районних змаганнях з баскетболу.

Команда старшокласників-інтелектуалів – ІІ місце у грі «Що? Де? Коли?».

Дружина юних пожежних – ІІ місце на І (районному) етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних.

Команда юних туристів-краєзнавців (старший вік) –  ІІ місце на обласному зльоті «Моя земля – земля моїх батьків».

Команда юних туристів-краєзнавців (молодший вік) –  ІІ місце на обласному зльоті «Моя земля – земля моїх батьків».

Не можна, кажучи про всі ці досягнення, не згадати про вчителів, адже саме завдяки їх праці ми маємо такі результати. Це Гридіна В.М., Губіна Л.Л., Медведєва Н.К., Доля В.І., Суркова О.М., Кондратюк Л.І., Пчельнікова О.Г., Жадан Л.С., Вакуленко Т.І., Колосова Л.В., Горбань Н.С., Донцова Т.В., Грабель В.А., Карпєлін П.С., Ізахметова І.Є. та Чумак О.М., яка зайняла ІІІ місце на районному етапі конкурсу “Класний керівник року” 2017.